Explore

تاریخچه شرکت

شرح فعاليت شركت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران

شركت تعاوني اعضاء اتحاديه صنف درودگران و مبلسازان تهران در تاريخ1344/٣/1تاسيس ودرتاريخ1344/10/13 تحت شماره 10367 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده و براساس مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخه 1378/11/24 نام شركت تعاوني توليدي و تهيه وتوزيع اعضاء اتحاديه صنف درودگران و مبلسازان تهران با هدف ترويج و تحكيم مشاركت،همكاري وتعاون عمومي بمنظور كاهش هزينه هاي توليدي وتامين نيازمنديهاي مشترك اقتصادي،اجتماعي،فرهنگي اعضاء وكمك به تحقق عدالت اجتماعي تغيير يافت.

فعاليت اصلي شركت

  1. تهيه مواد اوليه كالاها، خدمات ، وسايل ، ابزاروماشين آلات و ديگر نيازمنديهاي اعضاء سهامدار از داخل و خارج كشور.
  2. ايجاد و خريد كارخانه و فروشگاه جهت عرضه و فروش صادرات توليدات اعضاء
  3. نظارت بر نحوه مصرف مواد اوليه دريافتي توسط اعضاء
  4. اخذ وام قرض الحسنه و ساير تسهيلات اعتباري از منابع بانكي ، صندوق تعاون و ديگر موسسات مالي اعتباري و اشخاص حقيقي و حقوقي ديگر
  5. اخذ كمك و هداياي نقدي وغير نقدي از دولت ، اشخاص حقيقي و حقوقي
  6. توديع وجوه به حساب سپرده بلند مدت و كوتاه مدت در بانكها و يا صندوق تعاون.
  7. مشاركت با اشخاص حقيقي و حقوقي با الويت تعاونيها
  8. سرمايه گذاري و خريد سهام اتحاديه تعاوني مربوطه و يا ساير شركتها و موسسات عمومي ، تعاوني و يا خصوصي
  9. مشاركت دادن اعضاء و خصوصا مديران تعاوني در دوره هاي آموزشي تخصصي براي ارتقاء سطح توليدات وخدمات.

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی  را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 30008227 تنها شماره‌ای  است که فروشگاه اینترنتی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید اطلاع دهید. همچنین 30008227، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش  را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنت یشرکت تعاونی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی محفوظ است.

 

استراتژی

استراتژی ها

1- توسعه کسب و کارها
2- استقرار سیستم هوشمندی استراتژیک
3- ارتقاء جامع بهره وری
4- یکپارچگی عمودی و افقی
5- توسعه فناوریهای نوین و دانش محور
6- توسعه بازار
7- توسعه محصول

اهداف کلی

1- بهینه سازی سبد دارایی ها و زنجیره ارزش
2- استفاده فراگیر از فناوری های نوین و دانش محور
3- ارتقاء جایگاه رقابتی و توسعه صادرات در کسب و کار
4- کسب بازده اقتصادی مطلوب و پایدار
5- افزایش بهره وری

چشم انداز

افق چشم انداز گروه گسترش شرکت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران ؛ چابك، پيشرو، با برندهاي خوشنام و معتبر در حوزه كسب و كارهاي گروه در سطح کشور، منطقه منا و کشورهای مشترک المنافع

بالا